Vår personal

Möt vår trevliga och kompetenta personal. 


Har du frågor är du välkommen att kontakta oss antingen via telefon eller e-post.

Ulrika Bergström

ulrika@halmstadrevisionsbyra.se

Marie Svensson 
marie@halmstadrevisionsbyra.se


Susann Andersson
susann@halmstadrevisionsbyra.se

Jenny Idefjell
jenny@halmstadrevisionsbyra.se

Kajsa Gunnarsson
kajsa@halmstadrevisionsbyra.se


Elin Cronqvist-Sumiq

elin@halmstadrevisionsbyra.se


Frida Nyman
frida@halmstadrevisionsbyra.se

Angelica Ljungqvist

angelica@halmstadrevisionsbyra.se

Peter Rasmusson

peter@halmstadrevisionsbyra.se

Barbara Månsson

barbara@halmstadrevisionsbyra.se

Anna Lidén
anna@halmstadrevisionsbyra.se

Sofia Holgersson
sofia@halmstadrevisionsbyra.se

Malin Larsson
malin@halmstadrevisionsbyra.se

Vaiva Gustafsson
vaiva@halmstadrevisionsbyra.se

Pia Rask

pia@halmstadrevisionsbyra.se


Helena Hagström
helena@halmstadrevisionsbyra.se