Vår personal

Möt vår trevliga och kompetenta personal. 


Har du frågor är du välkommen att kontakta oss antingen via telefon eller e-post.

Ulrika Bergström
ulrika@halmstadrevisionsbyra.se

Peter Rasmusson
peter.rasmusson@halmstadrevisionsbyra.se


Marie-Louise Bexell
mia@halmstadrevisionsbyra.se

Susann Andersson
susann@halmstadrevisionsbyra.se

Jenny Idefjell
jenny@halmstadrevisionsbyra.se

Delia Ramírez

delia@halmstadrevisionsbyra.se


Beata Sjögren

beata@halmstadrevisionsbyra.se

Sara Tholin
sara@halmstadrevisionsbyra.se

Marie Svensson
marie@halmstadrevisionsbyra.se

Pernilla Eriksson
pernilla@halmstadrevisionsbyra.se

Anna Lidén
anna@halmstadrevisionsbyra.se

Sofia Holgersson
sofia@halmstadrevisionsbyra.se

Malin Larsson
malin@halmstadrevisionsbyra.se


Vaiva Gustafsson

vaiva@halmstadrevisionsbyra.se